1m

Par mums

Mēs sniedzam profesionālus mīksto mēbeļu tīrīšanas pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem un valsts iestādēm. Par mīksto mēbeļu tīrību rūpējamies jau vairāk kā 5 gadus, šī pieredze un zināšanas, mums ļauj sasniegt augstāko tīrības pakāpi, katrā tīrīšanas reizē. Profesionāla un ātra apkalpošana mūs padarījusi par vienu no pieprasītākajiem pakalpojuma sniedzējiem mūsu darbības reģionā. Mēs ikdienā apkalpojam klientus Rīgā un izbraucam pie klientiem  visā Latvijā.

Tīrīšanā izmantojam tikai sertificētus produktus. Mūsu tīrīšanas tehnoloģijas un līdzekļi ir ekoloģiski tīrī un 100% nekaitīgi cilvēka veselībai. Garantējam vieglu un patīkamu pieredzi, un labāko rezultātu katrā tīrīšanas reizē. 

2m

Kāpēc izvēlēties Anytime Profesionālo Servisu?

Mūsu uzņēmums ievērojami atšķiras konkurējošiem tīrīšanas uzņēmumiem. Tīrīšanas procesā izmantojam TIKAI ekoloģiski tīrus produktus. Mūsu tīrīšanas metodes nodrošina augstāko tīrības rezultātu, neradot kaitējumu cilvēka veselībai, dzīvniekiem un apkārtējai videi. Tīrīšanas procesā ir divas būtiskas atšķirības. Primkārt, mēs izmantojam tikai ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas produktus. Otrkārt, mēs veicam padziļinātu tīrīšanu, un mehāniski likvidējam netīrumus, traipus un alergēnus no dziļākajām auduma šķiedrām, izmantojot tvaika tīrīšanas metodi. 

3m

Ekoloģiskās tīrīšanas priekšrocības

Tā ir drošākā alternatīva ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem. Mūsu ekoloģiskais mēbeļauduma šampūns nesatur krāsvielas, smaržvielas, balinošo hloru, toksiskas vielas, ir pH neitrāls, hipoalerģisks un bioloģiski sadalāms. Izmantojiem mūsu tīrīšanas servisu un varēsiet būt droši par ekoloģiski tīru un no ķīmikālijām brīvu vidi telpās, kurās Jūs uzturaties ikdienā. Zīmīgi, ka ekoloģiskās tīrīšanas pakalpojuma cena būtiski neatšķiras no tīrīšanas ar ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem.

l6

Klientu pieredze 

Jūsu pieredze ar mūsu servisu būs patīkama un vienkārša. Profesionāla apkalpošana un ērta komunikācija. Darbs tiks padarīts izcilā kvalitātē un profesionālā manierē. Pirmais solis ir pakalpojuma pieteikšana. Otrais solis ir cenas piedāvājuma saņemšana un darbu izpildes laika rezervēšana. Trešais solis- mēs ierodamies un izdarām savu darbu nevainojami.

l8

Mūsu darbaspēks

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām, mēbelēm vai parketa grīdas. Mēs organizējam augsta līmeņa darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē.

uz

Mūsu vīzija

Nodrošināt un veicināt veselībai un videi draudzīgu tīrīšanas pieredzi visiem mūsu klientiem un darbiniekiem. Veicināt ekoloģiski tīru un dabiski pārstrādājamu produktu izmantošanu telpās, kurās uzturmies ikdienā.